Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

2020-2021 Bahar Dönemi Final Sınavları ve Tarihleri

Sınavlar Hakkında Bilgilendirme:


1. Online sınavlar Microsoft Teams üzerinden ekteki sınav programında mevcut ekip kodlarıyla yapılacaktır. Microsoft Teams üzerinden yapılacak sınavlara girecek öğrencilerimizin bilgisayarlarını en az 30 dakika önce açmaları ve 15 dakika önce Microsoft Teams programına giriş yaparak sınav evraklarının sistemlerine gelmesini beklemeleri gerekmektedir.

2. Ödev olarak yapılacak sınavlar daha önce olduğu gibi UBYS (ÇOMÜ Öğrenci Bilgi sistemi) üzerinden gerçekleştirilecektir. Öğrenciler ödevlerini sisteme yüklerken ödev dosya ismini "ÖğrenciNo_Ad_Soyad" şeklinde yüklemelidirler (Örn. 123456789_Ad_Soyad.doc). Sınav programındaki tarih ve saate kadar ödevler UBYS sistemine yüklenmelidir. Herhangi bir soruna karşılık en az 2 saat öncesinden ödevlerin yüklenmesi tavsiye edilmektedir.

3. Ödevlerin UBYS üzerinden yüklenmesi zorunludur. Ödev yükleme işlemi sırasında sistemsel bir problem yaşayan öğrenci olduğu takdirde, öğrenciler söz konusu problemi açıklayan bir e-posta ile sınav programında belirtilen tarih ve saate kadar ilgili dersin öğretim elemanıyla iletişime geçerek ödevlerini e-posta yoluyla teslim edebilirler. Bunun dışında ödevlerin e-posta ile teslimi kabul edilmeyecektir. Ödevin ilgili dersin öğretim elemanına teslimi öğrencinin kendi sorumluluğundadır.

4. Final sınavları için mazeret hakkı bulunmamaktadır. Final sınavlarına herhangi bir sebeple giremeyen öğrencilerimiz Bütünleme sınavlarına katılım sağlayabilirler.

Ekler

GUBY 2020-2021 Bahar Dönemi Final Sınavları.pdf

Dilek ve Önerileriniz İçin RİMER
(Rektörlük İletişim Merkezi)