Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

ÇOMÜ Tercih ve Tanıtım Günleri Sona Erdi

Organizasyon

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü’nün düzenlediği ÇOMÜ Tercih ve Tanıtım Günleri büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

Rektörlük Şehir Ofisinin açılışı ile birlikte başlayıp, beş gün boyunca devam eden organizasyonda ÇOMÜ’nün tüm akademik birimleri stant açtı. Uzman kişiler, gelecekleriyle ilgili tercih yapacak çok sayıda öğrenciye rehberlik ederek; üniversite hayatı, meslekler, ÇOMÜ'nün imkânları hakkında bilgiler verildiler. Ayrıca akademik birim sorumlularıyla tüm gün gerçekleştirilen canlı yayınlar ile adaylar sosyal medya hesaplarından da bilgilendirildiler.

Törende organizasyona katkı sunan herkese teşekkür belgeleri Rektör Prof. Dr. Erenoğlu tarafından takdim edildi.Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu'nu temsilen Yüksekokul Müdürü Dr.Öğr. Üyesi Hande Handur Arslan, Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölüm başkanı Öğr.Gör. Özge Büyük ve öğretim elemanı Öğr.Gör. Zeynep Ceren Akkök de teşekkür belgelerini Rektör Prof. Dr. Erenoğlu'ndan teslim aldı.